Daří se mu! Jakub Prachař (31), moderátor Česko Slovensko má talent, se naposledy zviditelnil díky údajné nevěře manželky Agáty Hanychové (29). V těchto chvílích se však zdá, že hrozba rozvodu je zažehnána. Známému blonďáku se navíc podařilo získat hlavní roli v připravovaném českém filmu. Kvůli nové postavě musel i zhubnout. Má dole deset kilo a je z něj opět fešák, což mu může pomoci i v soukromém životě.

1576753

Jakub Prachař je Čechům dobře známý jako moderátor programu Česko Slovensko má talent. Mnozí znají i jeho manželku, kontroverzní modelku Agátu Hanychovou. Právě ta mu nedávno způsobila nepříjemnosti, když se převalila její údajná nevěra .

Zdá se však, že párek toto zemětřesení ve svém vztahu ustál a rozvod se zatím nechystá. A stejně se Jakubovi aktuálně daří i v pracovní oblasti. Mladý režisér Vojtěch Kotek ho totiž obsadil do hlavní role ve filmu padesátka. Ale nejprve musel pořádně máknout.  „Pan Kotek mi dal jasnou úlohu – zhubnout,“ prozradil Prachař, který měl před pár měsíci dost kilo navíc a viditelnou dvojitou bradu.

2080956-img-agata-pracharova-a-jakub-prachar

„Mám dole deset kilo a měl bych shodit ještě další čtyři. To už ale budu muset asi během natáčení, „ řekl herec a moderátor. Již nyní je ale z něho opět štíhlý fešák. Snad to ocení i jeho manželka a nebude mu utíkat za jinými.

Zajímají Vás i jiné informace?