Jaroslav Slávik se narodil 9. července roku 1974 v Bratislavě. Jaro je zejména slovenským hudebním producentem a scénaristou. Jaro se stal ve svých 21 letech nejmladším ředitelem pobočky na Slovensku nahrávací společnosti EMI.

O šest let později, tedy v 28 letech, se stal šéfem firmy Warner Music pro východ Evropy a šéfem nejvýchodnější pobočky holdingu AOL TIME WARNER. Jaro má za sebou dlouhé roky producentské a manažerské práce. Jaro také například objevil zpěvačku Ruslanu, která v roce 2004 vyhrála Eurovizi.

Dále se spolupodílel na zorganizování prvního historického koncertu zpěvačky Madonny v Moskvě, dále vyprodukoval jedno znejdražších hudebních videí Evropy, nastartoval činnost agentury hudby TATA, která poskytuje servis umělcům jako Simply Red, Bob Sinclair, Arash, Marilyn Manson, Shaggy a dalších. Jaro je jedním z porotců v pořadu Československo má talent, která je vysílaná televizemi Prima a JOJ.

Jaro je považovaný za opravdového experta ve svém oboru a v porotě soutěžě Československo má talent je považovaný za takzvaného “kata,” který svými drsnými a nekompromisními výroky často dožene soutěžíci až k pláči.