Práce porotce v show Česko Slovensko má talent je nejen zodpovědná, ale občas i velmi zábavná. Čtveřice odborníků již nejednou díky více či méně vydařenému vystoupení doslova vybuchla smíchy. A jinak tomu nebude ani u dalšího vystoupení. O zábavu se tentokrát postará soutěžící Libor Adamec, který na základě slov zadaných od poroty složil báseň.

A i se mu to podařilo … Poezie, kterou za poměrně krátký čas vytvořil, obsahovala všechna povinná slova. Tedy ne tak docela – jedno z nich si totiž nadějný spisovatel trochu popletl. Ve svém díle měl totiž zmínit Hubbleův teleskop. A místo toho na pódiu zahlásil něco úplně jiného, ​​díky čemuž dostal nejen porotu, ale i všechny diváky do kolen.

„Občas bych potřeboval mít u sebe Hablovičové teleskop, aby zjistil jsem, jestli se milovat stále budeme a budeme už navždy spolu,“ zahlásil poet na pódiu a ostatní nedokázali skrýt své pobavení. Soutěžící si totiž významného amerického fyzika, po kterém je vesmírný dalekohled pojmenován, spletl s bývalou ředitelkou soutěže Miss Slovensko Lucia Hablovičová.

 
57776-orange-fashion-show-2011-lucia-hablovicova-nestandard1

Exmodelku jsme v této souvislosti i oslovili. A informace o tom, že má svůj vlastní teleskop, ji velmi pobavila. „Máma mi to vzpomínala, ale nebyla si jistá, jestli dobře slyšela,“ řekla nám Hablovičová na margo talentové upoutávky, která koluje ve vysílání Jojky. Svůj vlastní teleskop by však rozhodně přijala.

„Určitě bych ho chtěla mít, protože to by mi zajistilo i jinou úroveň života, jakou mám. Ale o to možná ani tak nejde, jak o to, že je to úžasný vynález,“ prozradila tmavovláska. „Prohlídla bych si všechny okolní sousedy ve vesmíru, i tak zblízka,“ uzavřela Hablovičová, která si i díky Liboru Adamcovi nenechá propásnout dnešní vysílání show Česko Slovensko má talent.