najhorsie-a-najlepsie-outfity-24327

Přestože je soutěž Československo má talent především o talentu, k pravé hvězdě patří i osobitý styl, kterým zaujme. My jsme se podívali na styl oblečení soutěžících z castingů a přinášíme vám ty nejhorší a nejlepší v rámci soutěžících. Co na ně říkáte?

TOP 5 nejhorších outfitů:

tv-joj-csmt-ceskoslovensko-94786

Andrea Neumannová

Tato kombinace je postavena na špatném výběru střihu trička, i sukně. Modní katastrofu určitě podtrhly bílo-růžové ponožky v otřepaných teniskách. Takto by budoucí hvězda rozhodně nezazářila, ale právě naopak, vypadá jako vyhaslá.
tv-joj-csmt-ceskoslovensko-94785

Blackwish / Silvie Chrudinová

Tato mladá slečna se zřejmě chtěla velmi podobat Avril lavině. Stylu tohoto typu se mimo maškarního plesu či Halloweenu raději vyhýbejte. Všeho příliš mnoho, chaos a nevkus. Sice zaujala, ale ne v pozitivním smyslu.
tv-joj-csmt-ceskoslovensko-94788

Bron show

Nejen chlupaté masky z půjčovny kostýmů, ale i vybělené blond vlasy na některé příležitosti určitě nepatří. V kombinaci s tím, co předvedla tato osoba je to jedna velká katastrofa. Toto na obrazovku a ani mimo ni rozhodně nepatří. Porotu doporučujeme zaujmout spíše originalitou a vkusem.
tv-joj-csmt-ceskoslovensko-94787
Heidemarie Richterová
Saténové šaty se zvířecím vzorem v růžové barvě by měly pro ženy pod 40 let zakázat. Vzor je velmi výrazný a na mladých dívkách „krev a mléko“ nepůsobí vůbec vábně. Navíc, s postavou, jakou má tato dáma, by se měla velkým vzorem vyhýbat, zbytečně ji ještě více rozšiřují a přidávají jí kila.
tv-joj-csmt-ceskoslovensko-94789

Lenka Fuleová

Punkový styl nedosáhnete tím, že si na sebe dáte všechno černé a něco příliš odvážné. Přeplácané kombinace mohou působit lacině. Maska je spíše doplněk, který podtrhuje eleganci, ta však tomuto stylingu jednoznačně chybí.