Moderátor Jakub Prachař

Moderátor Jakub Prachař

Jakub Prachař se narodil 30. srpna roku 1983 v Praze. Jakub je synem herečky Dany Batulkové a herce Davida Prachaře a také vnukem herce Ilji Prachaře. Jakub studuje v současné době katedru alternativního a loutkového divadla na DAMU. Jakub je muž mnoha rolí a velice aktivně se zapojuje do českého showbyznisu.

Jako herec účinkuje v divadle DISK, Archa a Rubín, dále v muzikálu Dáma s Kaméliemi hraje Jakub živě na kytaru a také jako hudebník hraje v současné době ve velice úspěšné chlapecké kapele Nighwork. Roku 2010 započal také svou moderátorskou kariéru, kdy začal moderovat společně s Martinem Pyco Rauschem soutěž talentů Československo má talent.

Tuto soutěž moderuje i v současné době. Jakub se také společně s Janou Paulovou angažuje v materiálu ŘSD, který propaguje výstavbu dálnice D8 přes České středohoří. Jakub má za sebou již mnoho hereckých rolí a ztvárnění. Pokud bychom se měli podívat na seriálové role, tak se objevil v seriálechHorákovi, Bazén, Ulice a Vyprávěj.

Z filmových rolí bychom mohli jmenovat například Hlasy se zdí, Kriminálka Anděl, Děti noci, Sněženky a machři po 25 letech, Vlna, Proč bychom se netopili a další.

Leave a Reply