Závěrené finále je u obou řad soutěže Československo má talent obdobné. V první řadě bylo ve finále 14 soutěžících, kteří vzešli ze sedmi semifinálových kol. Ve finále se tedy ocitli soutěžící jako mako!mako, což byla hudební a beatboxerská skupina, akrobatická skupina Chebejet.

Mezi dalšími byli například operní pěvěc Marián Zázrivý, který nakonec skončil na bronzovém třetím místě. Dále zde byli iluzionista Radek Bakalář, taneční skupina The Pastels, zpěvačka Dominika Hašková, zpívající sestry Katarína a Zuzana Winklerové.

Dále taneční skupina Křečkovi muži, zpěvačka Veronika Stýblová, Patrik Žiga se svou hrou na saxofon. Na druhém místě se umístil komik a iluzionista Richard Nedvěd a konečně na prvním místě se umístila akrobatická skupina Dae Men. Ve druhé řadě soutěže Československo má talent se ve finále sešlo celkově deset soutěžících, jako například polykač věcí Stevie Starr, taneční skupina Ladylicious, zpěvačka Diana Kalashová, zpěváci Tomáš Burnovský, Eva Burešová, rocková skupina Segment, zpěvačka Adéla Ferencová.

Na třetím místě se umístilo operní pěvecké trio La Gioia, na druhém stříbrném místě uskupení Strýc a synovec Jo-Joo a konečně na první místě se umístil Atai Omurzakov se svým tanečním uměním.