BRATISLAVA – Ve středu odvysílala televize přímý přenos z jediného semifinálového kola show Česko Slovensko má talent. Jak jsme již informovali, to původně vůbec nebylo v plánu. Z tohoto důvodu se ho ani nezúčastnila Lucie Bílá, která měla jiné pracovní povinnosti. A „džentlmen“ Jaro Slávik to hned využil a pořádně si do ní v její nepřítomnosti rýpnul. Nechyběly ani sexuální narážky a chování, díky kterému diváci hádají, čímž se porotce před vysíláním posílil.

Co se to tam dělo ?! Televize přinesla ve středu večer semifinálový přenos talentové show. Hned prvním překvapením bylo, že v porotě neseděla Lucie Bílá. Ta měla totiž představení muzikálu Carmen, které nestihla odvolat, jelikož semifinálové kolo původně plánované ani nebylo.

Blíží se konec a … Všechno je najednou jinak!
Zato hned od začátku byl nepřehlédnutelný Jaro Slávik, který po představení porotců jaksi neuměl z pódia trefit na své místo. „Jarko, tam máte schody,“ upozorňoval ho Marcel Forgáč, když se producent vybral úplně jinou cestou. „Jsi to trochu obešel,“ konstatoval nakonec moderátor.

Další špatný odhad předvedl porotce při hodnocení nepřítomnosti své české kolegyně. „Na rozdíl od Bílé dnes nezemřeš, neboť Carmen …“ říkal směrem k Dianě Mórová. „Být cikánky a ještě i zemřít,“ dodal s tragickým výrazem. K tématu se vrátil i při hodnocení jednoho vystoupení, když prohlásil, že Bílé by se to líbilo, ale musí umírat v cikánském pekle.

 
Jaro

Rýpnul si do ní však také v souvislosti s jejím připravovaným turné, které bude mít pod palcem režisér Talentu. „Potřebujete mít režiséra jako Jeffa Minaříka, kterého používá Bílá, čímž prodlužuje svou kariéru,“ vyjádřil se poměrně nelichotivě.

Kromě toho se mu například podařilo v přímém přenosu vyslovit větu „Kdo posunul do semifinále takovou chujovinu?“ Po zmínění slova „číslo“ ve významu vystoupení měl zas sexuální narážky na manželský sex. A občas vypadal, jakoby by byl dost mimo, chytal se za hlavu a házel strašné ksichty.

Diváci mají na jeho chování jednoznačný názor. „Ten Slávik si určitě něco dal před přenosem a doplňuje to postupně během přenosu, nevypadá moc střízlivý,“ objevilo se na fanouškovské stránce Talentu. A tento příspěvek vůbec nebyl ojedinělý.

Přišlo i obvinění z něčeho horšího. „Je třeba uznat – zfetovaný porotce v přímém přenosu, to je svěží novinka v bouřlivých vodách Slovenské talentových soutěží,“ napsal ironicky jeden z lidí u televizních obrazovek.

O zakázané látky snad nešlo, ale alkohol není takový nepravděpodobný. Již v roce 2013 se nám totiž podařilo Jara nafotit během živého vysílání se sklenkou červeného vína, jehož obsah si pravidelně doplňoval. Televize tehdy jeho popíjení nijak nekomentovala.