Smůla! Porotce Jakub Prachař (32) patří k mužům, kteří na svých polovinách rozhodně nešetří. Důkazem je dar, který nedávno dal své manželce Agátě Hanychové (30). Vysolil za něj rovných 5000 eur. Ale jeho radost z luxusního překvapení pro partnerku netrvala dlouho. Jak totiž později zjistil, peníze vyhodil za šmejd!

Porotce z Talentu Jakub Prachař ví, jak potěšit ženu… A neváhá se při tom pořádně bouchnout po kapse. Své manželce Agátě Hanychové totiž nedávno daroval luxusní kabelku světové módní značky téměř za 136 000,- Kč.

prachař

Radost moderátora a jeho partnerky však zničilo detailnější prohlédnutí drahého kousku. Ukázalo se totiž, že známý Čech vysolil peníze za šmejd. „Dostala jsem ji před časem, ale zjistila jsem, že je zespodu vydutá a poškrábaná,“ ​​prozradila pro český portál ahaonline.cz Prachařova žena. Dárek musela proto reklamovat.

„Využila jsem o víkendu to, že jsem šla za Jakubem do Bratislavy na Česko Slovensko má talent a zastavila jsem se rovnou v butiku ve Vídni, kde byla koupena,“ přiznala brunetka. Už za pár hodin se tak na finále talentové show mohla pyšnit přepychovým, ale zejména nepoškozeným doplňkem ve svých rukou.